BEZMAKSAS piegāde Latvijā pirkumiem virs 20 EUR uz Omniva pakomātiem.

+371 22 30 70 31
Mans Grozs

Apmaksa

Preces var iegādāties interneta veikalā www.sisi.lv izmantojot apmaksas sistēmu.

Elektroniski veiktie pasūtījumi tiek pieņemti 00-24

1. Noformējot pasūtījumu, klients var izvēlēties drošu apmaksas veidu ar bankas karti

2. Pircējs, apmeklējot elektronisko veikalu, izvēlas preces, kuras viņam patīk un saskaņā ar to tiek noformēts pirkumu grozs. Kad pirkuma grozs ir noformēts, Pircējs ievada datus,kas nepieciešami izvēlēto preču iegādei un piegādei: savs vārds, uzvārds, adrese, uz kuru tiks piegādāta prece, tālrunis un papildus informācija, kas var būt svarīga, piegādājot pasūtītās preces.

3. Pasūtījums tiek nodots tālākai izpildei tikai no tā momenta, kad tiek veikti norēķini ar bankas karti galējā pasūtījuma logā.

Ja esi izvēlējies Bezmaksas izņemšanu veikalā, tad lūdzam ievērot veikala darba laiku, kas norādīts mūsu mājas lapā pie Kontaktiem. Darba dienās no 10:00–19:00 Sestdienā no 11-17:00

Dārgie klienti! Ja Jums neizdevās ar mums sazināties telefoniski, lūdzam to darīt elektroniski. Jo brīdī, kad nepaceļam klausuli, mēs rūpējamies par kādu no Jums, un palīdzam izdarīt īsto izvēli. Sirsnīgs paldies par sapratni!

4. Pēc pirkuma apmaksas klientam e-pastā tiks nosūtīts paziņojums, par saņemto maksājumu, kas apliecinās pirkuma faktu.

 

ESTO nomaksa – nevēlies apmaksāt visu summu uzreiz? Norēķinies pa daļām termiņā līdz 60 mēnešiem!

Izmanto ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

- Procentu likme sākot no 0%

- Līguma maksa no 0 eiro

- Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro.

ESTO nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50

 

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksā vēlāk

Izvēlies maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksā par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, izvēlies ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti paraksti darījumu, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.

- Ja trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsi iepirkumu groza izmaksas, Tev netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.

- Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.

- Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.

- ESTO 3 var izmantot visi pilngadīgie Latvijas Republikas rezidenti.

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50

 

Bolt Pay Later - pērc tagad un maksā vēlāk, bez papildu maksas!

Bolt Pay Later - Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksā nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

- Saņem preces nekavējoties

- Samaksā 30 dienu laikā

- Bez procentiem un papildu maksas

- Jūties brīvi un neraizējies. ESTO Tevi informēs, kad jāveic maksājums.

Bolt Pay Later pakalpojumu sniedz ESTO LV AS (Reģ. Nr. 40103050993) Maksājuma metodes izmantošana ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc rūpīgi apsveriet nepieciešamību izmantot kredīta produktus. GPL 0 % gadā ar šādiem nosacījumiem: procenti 0 % gadā, bez komisijas maksas.